Tiems, kurie rašo :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tiems, kurie rašo :)

Pasidalink savo kūryba su visais.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Citrininė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Citrininė.
Adminstratorė.
Citrininė.


Pranešimų skaičius : 45
Join date : 2008-04-21

Citrininė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Citrininė.   Citrininė. Icon_minitimePir. 04 21, 2008 7:32 pm

Tataigi Wink Esu Gintarė. Ši vardą nešioju jau beveik 13 metų, tačiau vardo kažkodėl visada norėjau kitokio, neįprasto. Kiekvienų metų balandžio 24 -ąją pajuntu, kad metais pasenau. Gimiau ir užaugau Panevėžyje, bet dabar mįslingai norisi kur nors sostinėn. Esu tipiškas jautis: nepastovi, užsispyrusi, kartais pagiežinga, kartais pavydi, ir visada labai netvarkinga. Mėgstu lietų, teatrą, rašyti pjeses, vaidinti, juodą spalvą, nusišnėkėti, dirbti su tokiomis programomis kaip "Photoshop" ir "Gimp", dainuoti, spiegti, skaityti. Dar mėgstu gruziniškas pavardes. Ir dar labai mėgstu žiūrėti į degančios žvakės liepsną. Ko gi aš nemėgstu? Hm... Mokyklos, matematikos pamokų, sliekų, vabalų, rožinės spalvos, kai manęs neįvertina, kvailų televizijos laidų ir, be abejo, namų darbų.
Mane visada traukė šalis pavadinimu Gruzija. Savo muzika, kultūra ir viskuo kitu.
Tik visai neseniai suvokiau, kad jau žinau, kur studijuosiu, ir ką noriu veikti gyvenime. Ogi noriu būti aktore. Ne, ne filmų, ir tuo labiau ne serialų. Teatro aktore.

Kas neišku, klauskit ;]
Atgal į viršų Go down
https://rasom.forumlt.com
 
Citrininė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tiems, kurie rašo :) :: Mes. :: Apie mus.-
Pereiti į: